25 czerwca parafianie naszej parafii oraz mieszkańcy Piły udali się na pielgrzymkę do Lichenia. Był to czas wspólnej modlitwy, refleksji i umacniania więzi we wspólnocie. W czasie pielgrzymki uczestnicy przeszli Drogę Krzyżową w Parku Grąblińskim, miejscu szczególnie związanym z historią objawień Matki Bożej Licheńskiej. Następnie pielgrzymi zwiedzili Bazylikę Matki Bożej Licheńskiej, poznając jej historię i wyjątkowy charakter. Centralnym punktem pielgrzymki była Msza Święta, podczas której wspólnie powierzaliśmy nasze intencje Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, modlitwę oraz niezwykłą atmosferę podczas pielgrzymki.











